Lavaman nen Banko 57Cm Vitra Metropol
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman nen Banko 57Cm Vitra Metropol

Available:Në gjëndje
16,500 Lek
Image
Secure

 Lavaman nen Banko 57Cm Vitra Metropol

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-5668B003-1082

Seria:

Metropol

Materiali:

Porcelan 

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso 

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

 60 cm

 

 Lavaman nen Banko 57Cm Vitra Metropol

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-5668B003-1082

Seria:

Metropol

Materiali:

Porcelan 

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso 

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

 60 cm