Lavaman Outline Vitra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Outline Vitra

Available:Në gjëndje
21,000 Lek
Image
Secure

Lavaman Outline Vitra

 • Lavaman Outline Vitra, me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, tërheq vëmendjen e të gjithëve.
 • Me sipërfaqe antibakteriale
 • Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të rrjedhin me ujë dhe lehtëson pastrimin, tjetra pengon rritjen e mikrobeve deri në 99,9 % - për higjienë të shtuar dhe një ndjenjë mirëqenieje. 
 • Tasja e banakut është bërë nga qeramika higjienike Cerafine ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe tashmë është e bluar për instalim në mobilje dhe tavane. 
 • Një valvul mbetjesh që përputhet me mbulesë qeramike plotëson pamjen. 
 • Absolutisht i suksesshëm: VitrA!

Informacione teknike 

Marka:

VITRA

Origjina:

TURQI

Seria

Outline

Materiali

Qeramike 

Kodi:

VI-5994B403-0016

Ngjyra:

E bardhe

Forma:

Rrethore

Vendosja:

Incaso

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (cm):

 48 cm

Thellësia (cm):

 41 cm

Lartësia (cm):

 14.5 cm

Lavaman Outline Vitra

 • Lavaman Outline Vitra, me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, tërheq vëmendjen e të gjithëve.
 • Me sipërfaqe antibakteriale
 • Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të rrjedhin me ujë dhe lehtëson pastrimin, tjetra pengon rritjen e mikrobeve deri në 99,9 % - për higjienë të shtuar dhe një ndjenjë mirëqenieje. 
 • Tasja e banakut është bërë nga qeramika higjienike Cerafine ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe tashmë është e bluar për instalim në mobilje dhe tavane. 
 • Një valvul mbetjesh që përputhet me mbulesë qeramike plotëson pamjen. 
 • Absolutisht i suksesshëm: VitrA!

Informacione teknike 

Marka:

VITRA

Origjina:

TURQI

Seria

Outline

Materiali

Qeramike 

Kodi:

VI-5994B403-0016

Ngjyra:

E bardhe

Forma:

Rrethore

Vendosja:

Incaso

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (cm):

 48 cm

Thellësia (cm):

 41 cm

Lartësia (cm):

 14.5 cm