Lavaman Outline Vitra 48cm
Lavaman Outline Vitra 48cm
Lavaman Outline Vitra 48cm
Lavaman Outline Vitra 48cm

Lavaman Outline Vitra

21,000 Lek
Sale
Lavaman Outline Vitra Lavaman Outline Vitra, me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, tërheq vëmendjen e të gjithëve. Me sipërfaqe antibakteriale Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të rrjedhin me ujë...

Instock

Përshkrimi

Lavaman Outline Vitra

  • Lavaman Outline Vitra, me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, tërheq vëmendjen e të gjithëve.
  • Me sipërfaqe antibakteriale
  • Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të rrjedhin me ujë dhe lehtëson pastrimin, tjetra pengon rritjen e mikrobeve deri në 99,9 % - për higjienë të shtuar dhe një ndjenjë mirëqenieje. 
  • Tasja e banakut është bërë nga qeramika higjienike Cerafine ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe tashmë është e bluar për instalim në mobilje dhe tavane. 
  • Një valvul mbetjesh që përputhet me mbulesë qeramike plotëson pamjen. 
  • Absolutisht i suksesshëm: VitrA!

Informacione teknike 

Marka:

VITRA

Origjina:

TURQI

Seria

Outline

Materiali

Qeramike 

Kodi:

VI-5994B403-0016

Ngjyra:

E bardhe

Forma:

Rrethore

Vendosja:

Incaso

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (cm):

 48 cm

Thellësia (cm):

 41 cm

Lartësia (cm):

 14.5 cm

Artikuj të lidhur