Mbajtëse gote Astral SONIA

1,870 Lek
Sale
Mbajtëse gote Astral SONIA Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote Astral SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti. Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq. Produkt 100% i riciklueshëm.   Informacionet Teknike Marka: SONIA Origjina:...

Instock

Përshkrimi

Mbajtëse gote Astral SONIA
  • Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote Astral SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
  • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
  • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Astral

Kodi:

181339

Materiali:

Xham

Ngjyra:

Krom

Forma:

E rrumbullakët 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

dIA (në cm):

6.4 cm

Lartësia (në cm):

10.4 cm

Artikuj të lidhur