Mbajtëse gote Astral SONIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse gote Astral SONIA

Available:Në gjëndje
1,870 Lek
Image
Secure
Mbajtëse gote Astral SONIA
 • Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote Astral SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Astral

Kodi:

181339

Materiali:

Xham

Ngjyra:

Krom

Forma:

E rrumbullakët 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

dIA (në cm):

6.4 cm

Lartësia (në cm):

10.4 cm

Mbajtëse gote Astral SONIA
 • Mbajtëse për furçat e dhëmbëve në formë gote Astral SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Astral

Kodi:

181339

Materiali:

Xham

Ngjyra:

Krom

Forma:

E rrumbullakët 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

dIA (në cm):

6.4 cm

Lartësia (në cm):

10.4 cm