Bide Vitra Metropol Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Vitra Metropol Sospeso

Available:Në gjëndje
17,000 Lek
Image
Secure

Bide Vitra Metropol Sospeso

 • Bide e linjës Metropol katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Metropol Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-5675B003-1046

Familja:

Metropol

Forma:

Katrore

Materiali:

Qeramike me VitrAhigiene

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

56 cm

Gjerësia (në cm):

36 cm

Lartësia (në cm):

-

 

Bide Vitra Metropol Sospeso

 • Bide e linjës Metropol katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Metropol Sospeso kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-5675B003-1046

Familja:

Metropol

Forma:

Katrore

Materiali:

Qeramike me VitrAhigiene

Ngjyra:

E bardhë 

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

56 cm

Gjerësia (në cm):

36 cm

Lartësia (në cm):

-