Bide Vitra Mia Sospeso Katrore
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Vitra Mia Sospeso Katrore

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure

Bide Vitra Mia Sospeso Katrore

 • Bide e linjës Mia katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Mia Sospeso Katrore kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7487B003-0288

Forma

Katrore

Materiali

Qeramike

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36.5 cm

Lartesia

40 cm

 

Bide Vitra Mia Sospeso Katrore

 • Bide e linjës Mia katrore nga Vitra i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne , në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Vitra Mia Sospeso Katrore kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7487B003-0288

Forma

Katrore

Materiali

Qeramike

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Perfshihet rubineti

Jo 

Garancia

10 vjet

 

Përmasat

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36.5 cm

Lartesia

40 cm