WC Idevit Alfa Sospeso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

WC Idevit Alfa Sospeso

Available:Out of Stock
14,500 Lek 17,060 Lek
Secure
WC Idevit Alfa Sospeso wc+kapak
 • Nëse jeni duke kërkuar për një model WC elegant , WC IDEVIT ALFA wc+kapak është një zgjedhje e mirë. 
 • Me veshjen antibakteriale dhe materialin prej qeramike ofron një shtresë shtesë mbrojtëse si nga jashtë ashtu edhe nga brenda për të parandaluar bakteret.
 • Versioni Rimless ofron rehati maksimale për sa i përket higjienës dhe pastrimit.

Informacione teknike

Marka

Idevit

Origjina

Turqi

Seria

Alfa

Materiali i WC

Qeramikë

Materiali i kapakut

Duroplast

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

5 vjet

 

Permasa

Gjatësia

30 cm

Gjerësia

36 cm  

Thellësia

52 cm 

WC Idevit Alfa Sospeso wc+kapak
 • Nëse jeni duke kërkuar për një model WC elegant , WC IDEVIT ALFA wc+kapak është një zgjedhje e mirë. 
 • Me veshjen antibakteriale dhe materialin prej qeramike ofron një shtresë shtesë mbrojtëse si nga jashtë ashtu edhe nga brenda për të parandaluar bakteret.
 • Versioni Rimless ofron rehati maksimale për sa i përket higjienës dhe pastrimit.

Informacione teknike

Marka

Idevit

Origjina

Turqi

Seria

Alfa

Materiali i WC

Qeramikë

Materiali i kapakut

Duroplast

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

5 vjet

 

Permasa

Gjatësia

30 cm

Gjerësia

36 cm  

Thellësia

52 cm