Ventilator Fuego DEES-65B
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ventilator Fuego DEES-65B

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
24,990 Lek
Image
Secure

Ventilator i markës Fuego, modeli DEES-65B

Eshtë i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe ambiente të hapura.

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm. Pastrohen lehtësisht.

Fuqia: 200 W

Materiali: Metal/plastik

Materiali i helikës: Metal

Me 3 nivele shpejtësie, për të zgjedhur freskinë e dëshiruar

Ventilator i markës Fuego, modeli DEES-65B

Eshtë i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe ambiente të hapura.

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm. Pastrohen lehtësisht.

Fuqia: 200 W

Materiali: Metal/plastik

Materiali i helikës: Metal

Me 3 nivele shpejtësie, për të zgjedhur freskinë e dëshiruar