Set Wc+Kapak+Bide Sento Sospeso Rrethore
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Set Wc+Kapak+Bide Sento Sospeso Rrethore

Available:Në gjëndje
72,200 Lek
Image
Secure

Set Wc+Kapak+Bide Sento Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.

 • WC Vitra Sento Sospeso është një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyrë të zezë, i garantuar për 10 vjet. 

 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.

 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 

 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Informacione

Bide Sento

WC Sento

Kapak Sento

Marka:

VitrA

VitrA

VitrA

Kodi:

VI-4338B083-1046

VI-7748B083-0101

VI-120-083R009

Forma:

Rrethore

Rrethore

Rrethore

Materiali:

Qeramike

Qeramike

Qeramike

Ngjyra:

E zezë Mat

E zezë Mat

E zezë Mat

Vendosja:

Sospeso

Sospeso

Soft Close

Perfshihet rubineti:

Jo 

 Jo 

 -

Garancia:

10 vjet

10 vjet

10 vjet

 

Përmasat

Përmasat 

Bide Sento Sospeso

WC Sento Sospeso

Thellësia (në cm): 

54 cm

54 cm

Gjerësia (në cm): 

36.5 cm

36.6 cm

Lartësia (në cm): 

34 cm

34 cm

 

Set Wc+Kapak+Bide Sento Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.

 • WC Vitra Sento Sospeso është një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyrë të zezë, i garantuar për 10 vjet. 

 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.

 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 

 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Informacione

Bide Sento

WC Sento

Kapak Sento

Marka:

VitrA

VitrA

VitrA

Kodi:

VI-4338B083-1046

VI-7748B083-0101

VI-120-083R009

Forma:

Rrethore

Rrethore

Rrethore

Materiali:

Qeramike

Qeramike

Qeramike

Ngjyra:

E zezë Mat

E zezë Mat

E zezë Mat

Vendosja:

Sospeso

Sospeso

Soft Close

Perfshihet rubineti:

Jo 

 Jo 

 -

Garancia:

10 vjet

10 vjet

10 vjet

 

Përmasat

Përmasat 

Bide Sento Sospeso

WC Sento Sospeso

Thellësia (në cm): 

54 cm

54 cm

Gjerësia (në cm): 

36.5 cm

36.6 cm

Lartësia (në cm): 

34 cm

34 cm