Ndriçues i varur Eglo 96955 Artana
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
  • KATALOG NDIÇIMI
  • SASITE E FUNDIT OFERTA
  • OFERTAT
  • EGLO
  • NDRICUES
  • ECOSOFT
  • ELEKTRIKE
  • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
  • HIDROSANITARE
  • TRAJTUES AJRI
  • electro-track-order-icon
  • TRANSPORT FALAS
  • electro-return-icon
  • MUNDESI KTHIMI
  • electro-payment
  • PAGUAJ
    NE DORE
  • electro-brands-icon
  • VETEM BRENDE
    TOP
Latest Products
-48%
Ndriçues i varur Eglo 96955 Artana
Ndriçues i varur Eglo 96955 Artana
Ndriçues i varur Eglo 96955 Artana

Ndriçues i varur Eglo 96955 Artana

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 3,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo 96955 Artana
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndricues i varur Eglo 96955 Artana Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të zezë
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

96955

Familja

Artana

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik gri/ Kontur druri gri dhe te zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

300
Ndricues i varur Eglo 96955 Artana
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndricues i varur Eglo 96955 Artana Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të zezë
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

96955

Familja

Artana

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik gri/ Kontur druri gri dhe te zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

300