Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA
Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA

Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA

Available:Në gjëndje
6,000 Lek 15,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA
 • Ndriçues Tokesor Eglo. Modeli 97253, pjesë e koleksionit GISOLA.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97253

Familja:

GISOLA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Diametri (në mm):

150

Lartesia (në mm):

1000
Ndriçues i jashtëm Eglo 97253 GISOLA
 • Ndriçues Tokesor Eglo. Modeli 97253, pjesë e koleksionit GISOLA.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97253

Familja:

GISOLA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Diametri (në mm):

150

Lartesia (në mm):

1000