Ndriçues i varur Eglo 98492 Amontillado
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98492 Amontillado

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. 98492 pjesë e koleksionit Amontillado. Ndriçues modern i përshtatshëm për  mobilimin e ambienteve të brendshme si sallone, dhoma gjumi, kuzhinë apo dhe zyra. Me material tepër cilësor çeliku dhe alumini në ngjyrë të zezë dhe kokën e ndriçuesit në ngjyrë të bardhë transparente.
Ndriçimi LED.
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 85
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X13,5W
Ndriçues i varur Eglo. 98492 pjesë e koleksionit Amontillado. Ndriçues modern i përshtatshëm për  mobilimin e ambienteve të brendshme si sallone, dhoma gjumi, kuzhinë apo dhe zyra. Me material tepër cilësor çeliku dhe alumini në ngjyrë të zezë dhe kokën e ndriçuesit në ngjyrë të bardhë transparente.
Ndriçimi LED.
  Permasat: Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 85
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X13,5W