Mbajtëse Sapuni Rider Stone Spirella
Mbajtëse Sapuni Rider Stone Spirella

Mbajtëse Sapuni Rider Stone Spirella

990 Lek
Sale
Mbajtëse Sapuni Rider Stone Spirella Mbajtese sapuni Rider Stone Spirella , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti. Produkt 100% i riciklueshëm.   Informacionet Teknike Marka: Spirella Origjina: Zvicer Seria: Rider Stone Kodi: 22010310/ 22010311 Kategoria:...

Instock

Përshkrimi

Mbajtëse Sapuni Rider Stone Spirella

  • Mbajtese sapuni Rider Stone Spirella , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
  • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

Spirella

Origjina:

Zvicer

Seria:

Rider Stone

Kodi:

22010310/ 22010311

Kategoria:

Mbajtese sapuni

Materiali:

Polistone

Forma:

E rrumbullaket

Ngjyra:

E zeze/ e bardhe

Garancia:

2 vjet

Artikuj të lidhur