Koke Dushi Incaso Unverdi-A
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Koke Dushi Incaso Unverdi-A

Available:Në gjëndje
3,400 Lek
Image
Secure
Koke Dushi Incaso Unverdi-A
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Koke Dushi Incaso Unverdi-A e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

Unverdi-A

Origjina:

Turqi

Modeli:

Koke dushi

Kodi:

1800068

Materiali:

Krom

Ngjyra: 

E kromuar

Lidhja me rrjetin:

 -

Nr i funksioneve:

-

Montimi:

Incaso

Forma:

Rrethore

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

 2 vjet


Përmasat

Diametri i kokes (ne cm):

30 cm

Koke Dushi Incaso Unverdi-A
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • Koke Dushi Incaso Unverdi-A e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

Unverdi-A

Origjina:

Turqi

Modeli:

Koke dushi

Kodi:

1800068

Materiali:

Krom

Ngjyra: 

E kromuar

Lidhja me rrjetin:

 -

Nr i funksioneve:

-

Montimi:

Incaso

Forma:

Rrethore

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

 2 vjet


Përmasat

Diametri i kokes (ne cm):

30 cm