Kapak Wc Vitra Integra
Kapak Wc Vitra Integra
Kapak Wc Vitra Integra

Kapak Wc Vitra Integra

6,600 Lek
Sale
Kapak Wc Vitra Integra Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.   *Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE Informacionet teknike Marka: VitrA Kodi: VI-110-003R019 Origjina: Turqi Seria: Integra Materiali: Duroplast...

Instock

Përshkrimi

Kapak Wc Vitra Integra

  • Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë.
  • Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

*Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE

Informacionet teknike

Marka:

VitrA

Kodi:

VI-110-003R019

Origjina:

Turqi

Seria:

Integra

Materiali:

Duroplast

Forma:

Ovale

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

45.7 cm

Gjerësia (në cm):

36.4 cm Artikuj të lidhur