Kabëll elektrik FROR 2x1.5 mm²
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Kabëll elektrik FROR 2x1.5 mm²

Available:Në gjëndje
85 Lek
Image
Secure
Kabëll elektrik FROR 2x1.5 mm²
 • Kabëll fleksibël për tension të ulët.
 • Përbërja e përcjellësit është prej bakri, është i disponueshëm në seksione dhe ngjyra të ndryshme. Ka dy shtresa izolimi prej materiali PVC.
 • Ngjyra e jashtme është gri, limitet e temperaturës janë -5 deri në 60° në gjendje të lirë dhe -30 deri në 60° i fiksuar.

Informacione Teknike

  Marka General Cavi
  Lloji Fror percjelles elektrik
  Kodi -
  Tensioni FROR 450/750V
  Temperatura e punes +5°C - +60°C në përcjellës
  Materiali Baker
  Materiali izolues PVC T12/PVC TM2
  Paketimi  100 m