Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar
Ndriçues i varur Eglo, modeli 96983 pjesë e koleksionit Sabinar
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në stilin Skandinav.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri. 
Lloji i ndriçuesit E27
                              
Përmasat:
 • Lartësia (në mm): 1100
 • Diametri (në mm): 400
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo 96983 Sabinar Ndriçues i varur Eglo, modeli 96983 pjesë e koleksionit Sabinar Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur në stilin Skandinav.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri.  Lloji i ndriçuesit E27                                Përmasat:
 • Lartësia (në mm): 1100
 • Diametri (në mm): 400
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia 1X60W