Lavaman_Outline_Vitra_48cm
Lavaman Outline Vitra 48cm

Lavaman Outline Vitra 48cm

35,000 Lek
Sale
 Lavaman Outline Vitra 48cm Me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, lavamani i banakut VitrA Outline tërheq vëmendjen e të gjithëve. Me sipërfaqe antibakteriale Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të...

Instock

Përshkrimi

 Lavaman Outline Vitra 48cm

  • Me kthesat e tij të buta, muret e hollë dhe dizajnin krejtësisht simetrik, lavamani i banakut VitrA Outline tërheq vëmendjen e të gjithëve.
  • Me sipërfaqe antibakteriale
  • Dy veshjet funksionale VitrAclean dhe VitrAhygiene te Lavaman Outline Vitra 48 cm sigurojnë rehati të gjithanshme. Ndërsa njëra thjesht lë papastërtitë të rrjedhin me ujë dhe lehtëson pastrimin, tjetra pengon rritjen e mikrobeve deri në 99,9 % - për higjienë të shtuar dhe një ndjenjë mirëqenieje. 
  • Tasja e banakut është bërë nga qeramika higjienike Cerafine ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe tashmë është e bluar për instalim në mobilje dhe tavane. 
  • Një valvul mbetjesh që përputhet me mbulesë qeramike plotëson pamjen. 
  • Absolutisht i suksesshëm: VitrA!

Informacione teknike 

Marka:

VITRA

Origjina:

TURQI

Seria

Outline

Materiali

Qeramike 

Kodi:

VI-5994B483-0016 

Ngjyra:

E bardhe

Forma:

Rrethore

Vendosja:

Incaso

Perfshihet rubineti:

Jo

Garancia:

10 vjet

 

Permasat

Gjeresia (cm):

48 cm

Thellesia (cm):

41 cm

Lartesia (cm):

14.5 cm

Artikuj të lidhur