Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-7513B003-0288

Forma:

Rrethore

Materiali:

Qeramike

Ngjyra:

E bardhë me shkelqim

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm): 

54 cm

Gjerësia (në cm): 

35.5 cm

Lartësia (në cm): 

40 cm

 

Vitra Mia Bide Sospeso Rrethore

 • Gama jonë e bide-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!
*Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE 

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-7513B003-0288

Forma:

Rrethore

Materiali:

Qeramike

Ngjyra:

E bardhë me shkelqim

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

10 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm): 

54 cm

Gjerësia (në cm): 

35.5 cm

Lartësia (në cm): 

40 cm