Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul
Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul

Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul

145,000 Lek
Sale
Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul  Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin. Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në...

Instock

Përshkrimi

Vaske Ovale 190x90 Vitra Istambul 

  • Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin.
  • Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në një ambient unik.
  • Rregulloni rrjedhën e ajrit me programe specifike dhe kënaquni në një moment të paharrueshëm. Gama e sistemeve të mirëqenies së vaskave Novellini - funksione, pajisje dhe opsione - është vërtet e gjerë dhe përshtatet me çdo nevojë.

Informacione Teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Stili:

Istambul

Forma:

Drejtkendeshe

Ngjyra:

E Bardhe

Kodi:

VI-53000001000

Funksionet dhe pajisjet:

Dezinfektim, Mbeshtetje te kokes

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Lartësia (në cm):

56 cm

Gjatësia (në cm):

190 cm

Gjerësia (në cm):

56 cm


Artikuj të lidhur