Grup Vaske Venezia Unverdi-A
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Vaske Venezia Unverdi-A

Available:Në gjëndje
7,200 Lek
Image
Secure

Grup Vaske Venezia Unverdi-A UNVA-5012301-05

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë Grup Vaske Venezia Unverdi-A ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Grup Vaske Venezia Unverdi-A , Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

Unverdi

Origjina:

Turqi

Familja:

Venezia

Kodi:

UNVA-5012301-05

Montimi:

I jashtëm

Materiali:

Bronz

Përfshihen tubat fleksibël:

Po

Ngjyra:

E zezë mat

Lidhja me rrjetin:

G1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

3 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

15.2 cm

Lartësia (në cm):

 -

Thellësia (në cm):

 -

Grup Vaske Venezia Unverdi-A UNVA-5012301-05

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë Grup Vaske Venezia Unverdi-A ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Grup Vaske Venezia Unverdi-A , Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

Unverdi

Origjina:

Turqi

Familja:

Venezia

Kodi:

UNVA-5012301-05

Montimi:

I jashtëm

Materiali:

Bronz

Përfshihen tubat fleksibël:

Po

Ngjyra:

E zezë mat

Lidhja me rrjetin:

G1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

3 vjet


Përmasat

Gjatësia (në cm):

15.2 cm

Lartësia (në cm):

 -

Thellësia (në cm):

 -