Trajtues uji Junior
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Trajtues uji Junior

Available:Në gjëndje
84,900 Lek
Image
Secure
Trajtuesi i ujit filtron deri në 600L
Ipërshtatshëm për 4 persona dhe 1 tualet.
 • Zbutësi i filtrit zvogëlon konsumin e energjisë
 • Lëkura e butë dhe flokë të shëndetshëm
 • Rrit jetëgjatësin e paisjeve hidrosanitare
 • Filtri është plotësisht automatik
 • Dizajn tërheqës dhe komod
 • konsumi ekonomik i tabletave të kripës
Përmasat:
525X380X680 mm
Trajtuesi i ujit filtron deri në 600L Ipërshtatshëm për 4 persona dhe 1 tualet.
 • Zbutësi i filtrit zvogëlon konsumin e energjisë
 • Lëkura e butë dhe flokë të shëndetshëm
 • Rrit jetëgjatësin e paisjeve hidrosanitare
 • Filtri është plotësisht automatik
 • Dizajn tërheqës dhe komod
 • konsumi ekonomik i tabletave të kripës
Përmasat: 525X380X680 mm