Tapet Tualeti Brizzolo Spirella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tapet Tualeti Brizzolo Spirella

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Color
Grey
Beige
Size
Image
Secure

Tapet Tualeti Brizzolo Spirella

 • Tapeti i banjës Spirella.
 • Me këtë tapet banje keni gjithmonë një bazë të ngrohtë dhe me gëzof, kështu që mund ta nisni mirë ditën. 
 • Dysheku gjithashtu siguron që të mos rrëshqisni mbi pllaka pas një dushi ose banje të nxehtë. 
 • Dizajni i thjeshtë i qilimit gjithashtu e bën atë të përshtatet në çdo banjë. 
 • Mirëmbajtje optimale: Tapetet e dushit lahen në 40°, thahen shpejt, të përshtatshme për tharëse. 
 • Qëndrueshme: I përshtatshëm për dhoma me ngrohje nën dysheme, ofron ngrohtësi dhe përmirëson ndjenjën e mirëqenies. 
 • Mbajtje e sigurt falë veshjes së lateksit që nuk rrëshqet. 
 • Përdorimi i gjithanshëm: i përshtatshëm për çdo dhomë, qoftë si qilim banjo, qilim në dhomën e gjumit ose si qilim në dhomën e zhveshjes.

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

Zvicer

Familja:

Brizzolo

Kodi:

16773/16774/16793/16794

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

Akrilik

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

 • bezhe
 • gri

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

 • 55 cm
 • 36 cm

Gjatesia (ne cm):

 • 65 cm
 • 90 cm

Tapet Tualeti Brizzolo Spirella

 • Tapeti i banjës Spirella.
 • Me këtë tapet banje keni gjithmonë një bazë të ngrohtë dhe me gëzof, kështu që mund ta nisni mirë ditën. 
 • Dysheku gjithashtu siguron që të mos rrëshqisni mbi pllaka pas një dushi ose banje të nxehtë. 
 • Dizajni i thjeshtë i qilimit gjithashtu e bën atë të përshtatet në çdo banjë. 
 • Mirëmbajtje optimale: Tapetet e dushit lahen në 40°, thahen shpejt, të përshtatshme për tharëse. 
 • Qëndrueshme: I përshtatshëm për dhoma me ngrohje nën dysheme, ofron ngrohtësi dhe përmirëson ndjenjën e mirëqenies. 
 • Mbajtje e sigurt falë veshjes së lateksit që nuk rrëshqet. 
 • Përdorimi i gjithanshëm: i përshtatshëm për çdo dhomë, qoftë si qilim banjo, qilim në dhomën e gjumit ose si qilim në dhomën e zhveshjes.

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

Zvicer

Familja:

Brizzolo

Kodi:

16773/16774/16793/16794

Kategoria:

Tapet Tualeti

Materiali:

Akrilik

Rezistente ndaj rreshqitjes:

PO

Ngjyra:

 • bezhe
 • gri

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

 • 55 cm
 • 36 cm

Gjatesia (ne cm):

 • 65 cm
 • 90 cm