Ndriçues spot Eglo 66274 Ganzirri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 66274 Ganzirri

Available:Në gjëndje
7,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 66274 pjesë e koleksionit Ganzirri 
Një ndriçues klasik me trup cilindrik me kokë të lëvizshme për ndriçim profesional
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrë të zezë
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm): 140
Diametri (në mm): 78

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 12W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 66274 pjesë e koleksionit Ganzirri  Një ndriçues klasik me trup cilindrik me kokë të lëvizshme për ndriçim profesional
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrë të zezë
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat Lartësia (në mm): 140 Diametri (në mm): 78

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 12W