Ndriçues spot Eglo 62543 Tortoreto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 62543 Tortoreto

Available:Në gjëndje
2,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 62543 pjesë e koleksionit Tortoreto
Dritë profesionale me një dizanj të thjeshtë dhe të bukur
I përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë.
Ndriçimi GU10.
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 150
Diametri (në mm): 60
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X6.5W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 62543 pjesë e koleksionit Tortoreto Dritë profesionale me një dizanj të thjeshtë dhe të bukur I përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme. Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë. Ndriçimi GU10.   Përmasat Lartësia (në mm): 150 Diametri (në mm): 60  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X6.5W