Set Tualeti 6 Pjese Sonia Astral
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Set Tualeti 6 Pjese Sonia Astral

Available:Në gjëndje
8,830 Lek
Image
Secure
Set Tualeti 6 Pjese Sonia 
 • Kompleti i aksesorëve të banjës Sonia Astral, SON-AST-181285 është përfshin një furçë tualeti, enë sapuni, mbajtëse filxhani, mbajtëse rrotullash tualeti, shirit peshqiri dhe unazë peshqiri, një zgjedhje ideale për çdo banjë moderne.
 • Me një përfundim elegant, të kromuar dhe një dizajn klasik, ky set shton stil dhe sofistikim në çdo dekor.
 • Çdo pjesë është projektuar si për stil ashtu edhe për praktike, duke siguruar ruajtje të lehtë për të gjitha sendet tuaja të nevojshme të banjës.
 • Me pamjen e tij bashkëkohore dhe ndërtimin e qëndrueshëm, ky grup cilësor është i përsosur për çdo shtëpi.Set Tualeti 6 Pjese Sonia Astral është një shtesë e bukur për çdo banjë që do të zgjasë për vitet në vijim.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Lloji:

Set Aksesoresh 

Materiali/Ngjyra:

Qelq/Krom

Modeli  :

SON-AST-181285

Garancia:

1 vit


Set Tualeti 6 Pjese Sonia 
 • Kompleti i aksesorëve të banjës Sonia Astral, SON-AST-181285 është përfshin një furçë tualeti, enë sapuni, mbajtëse filxhani, mbajtëse rrotullash tualeti, shirit peshqiri dhe unazë peshqiri, një zgjedhje ideale për çdo banjë moderne.
 • Me një përfundim elegant, të kromuar dhe një dizajn klasik, ky set shton stil dhe sofistikim në çdo dekor.
 • Çdo pjesë është projektuar si për stil ashtu edhe për praktike, duke siguruar ruajtje të lehtë për të gjitha sendet tuaja të nevojshme të banjës.
 • Me pamjen e tij bashkëkohore dhe ndërtimin e qëndrueshëm, ky grup cilësor është i përsosur për çdo shtëpi.Set Tualeti 6 Pjese Sonia Astral është një shtesë e bukur për çdo banjë që do të zgjasë për vitet në vijim.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Lloji:

Set Aksesoresh 

Materiali/Ngjyra:

Qelq/Krom

Modeli  :

SON-AST-181285

Garancia:

1 vit