Prozhektor Led Horoz Lion
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Prozhektor Led Horoz Lion

Available:Në gjëndje
27,000 Lek
Size
Image
Secure

Prozhektor Led Horoz Lion 300/400/500 W

HOROZ LION

068-013-0400-011
 • Prozhektor Led Horoz Lion 3000K, 85-265V është projektuar për ndriçimin e rrugëve. 
 • Fuqia e llambës kryesore është 300/400/500 W, baza e tipit LED.
 • Prozhektori mundësohet nga 220v.
 • Prozhektor Led Horoz Lion ka një shkallë mbrojtjeje nga pluhuri dhe lagështia IP65, prandaj është projektuar posaçërisht për të punuar në kushte lagështie të lartë. 
 • Veshja mbrojtëse dhe veçoritë e dizajnit ju lejojnë të krijoni mbrojtje të besueshme kundër spërkatjeve dhe rrjedhave të ujit të drejtuara në një kënd. 
 • Lagështia e lartë dhe hyrja aksidentale e ujit nuk ndikojnë në performancën e modelit.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

068-013-0400-011

Tensioni: 

85-265 V / 50-60 Hz

Fuqia:

300/400/500 WATT

Fluksi i ndritshëm:

25500/34000/42500lm

Temperatura e ngjyrave:

6400K

Lloji LED:

SMD LED

Jeta mesatare:

50.000 orë

Baza:

-

Materiali

Metal / E zeze

Shkalla e mbrojtjes

IP 65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Thellesia

300 WATT 450 mm 500 mm

90 mm

400 WATT 560 mm 610 mm

94 mm

500 WATT 560 mm 720 mm

98 mm

Prozhektor Led Horoz Lion 300/400/500 W

HOROZ LION

068-013-0400-011
 • Prozhektor Led Horoz Lion 3000K, 85-265V është projektuar për ndriçimin e rrugëve. 
 • Fuqia e llambës kryesore është 300/400/500 W, baza e tipit LED.
 • Prozhektori mundësohet nga 220v.
 • Prozhektor Led Horoz Lion ka një shkallë mbrojtjeje nga pluhuri dhe lagështia IP65, prandaj është projektuar posaçërisht për të punuar në kushte lagështie të lartë. 
 • Veshja mbrojtëse dhe veçoritë e dizajnit ju lejojnë të krijoni mbrojtje të besueshme kundër spërkatjeve dhe rrjedhave të ujit të drejtuara në një kënd. 
 • Lagështia e lartë dhe hyrja aksidentale e ujit nuk ndikojnë në performancën e modelit.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

068-013-0400-011

Tensioni: 

85-265 V / 50-60 Hz

Fuqia:

300/400/500 WATT

Fluksi i ndritshëm:

25500/34000/42500lm

Temperatura e ngjyrave:

6400K

Lloji LED:

SMD LED

Jeta mesatare:

50.000 orë

Baza:

-

Materiali

Metal / E zeze

Shkalla e mbrojtjes

IP 65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Thellesia

300 WATT 450 mm 500 mm

90 mm

400 WATT 560 mm 610 mm

94 mm

500 WATT 560 mm 720 mm

98 mm