Pilete Lavamani Big GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Pilete Lavamani Big GRB
Pilete Lavamani Big GRB

Pilete Lavamani Big GRB

Available:Në gjëndje
1,490 Lek 2,900 Lek
Image
Secure

Pilete Lavamani Big GRB

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • I lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Sistemi universal Për lavamanë me dhe pa tejmbushje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBPCC-081100

Materiali:

Bronzi

Perdorimi:

Për lavamanë me dhe pa tejmbushje.

Garancia:

5 vjet

Pilete Lavamani Big GRB

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • I lehtë dhe praktik në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Sistemi universal Për lavamanë me dhe pa tejmbushje.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

Spanja

Kodi:

GRBPCC-081100

Materiali:

Bronzi

Perdorimi:

Për lavamanë me dhe pa tejmbushje.

Garancia:

5 vjet