PASTRUES AJRI ROWENTA PU3030F0
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

PASTRUES AJRI ROWENTA PU3030F0

Available:Në gjëndje
28,990 Lek
Image
Secure

PASTRUES AJRI ROWENTA PU3030F0

 • Deri ne 99.99% e alergeneve dhe pjesezave te vogla filtrohen- Merrni frymë lehtë me PURE AIR. Pastruesi i ajrit nga Rowenta filtron deri në 99,99% të alergjenëve dhe grimcave të imta, për ajër të pastër në vetëm 6 minuta falë një sistemi filtrimi me performancë të lartë që përfshin një filtër Allergy+. Me sensorë të integruar të ndotjes dhe dritat treguese të nivelit të cilësisë së ajrit, ai përshtatet automatikisht me ajrin e shtëpisë tuaj për filtrim maksimal ditën ose natën.
 • Rezultate te shpejta- Shijoni ajër të pastër në vetëm 6 minuta. Llogaritur për një dhomë 12m².
 • Sistem inteligjent- Dedektim inteligjent i nivelit të ndotjes së dhomës suaj falë sensorëve të grimcave me drita treguese të nivelit të cilësisë së ajrit.
 • Modalitete te automatizuara dite/nate- Përshtatja automatike e shpejtësisë bazuar në cilësinë e ajrit, nga nivelet 1 në 4 në modalitetin e ditës dhe nivelet 1 deri në 2 në modalitetin e natës për gjumë të qetë dhe të pashqetësuar me ndriçimin e ambientit.
 • Vecori te besueshme- Komoditet i plotë falë një kohëmatësi deri në 8 orë me mbyllje automatike, plus një dritë treguese të ndryshimit të filtrit, në mënyrë që ajri juaj të mbetet gjithmonë i pastër.
 • E lehte per tu ruajtur- Madhësia e tij kompakte përshtatet në mënyrë diskrete në çdo dhomë duke siguruar ruajtje të lehtë.

Informacione tenkike

Marka:

ROWENTA

Kodi:

PU3030F0

Efikasiteti:

99.99 %

Siperfaqja qe mbulon (m2):

140

Filtrat:

3 (Para Filter, Filter Karboni, Filter Allergy+)

Shkalla e pastrimit te ajrit (m3/h):

290

Niveli i zhurmes (dB):

62

Nivelet e shpejtesise:

4

Ngjyra:

E bardhe

Garancia:

2 vjet

PASTRUES AJRI ROWENTA PU3030F0

 • Deri ne 99.99% e alergeneve dhe pjesezave te vogla filtrohen- Merrni frymë lehtë me PURE AIR. Pastruesi i ajrit nga Rowenta filtron deri në 99,99% të alergjenëve dhe grimcave të imta, për ajër të pastër në vetëm 6 minuta falë një sistemi filtrimi me performancë të lartë që përfshin një filtër Allergy+. Me sensorë të integruar të ndotjes dhe dritat treguese të nivelit të cilësisë së ajrit, ai përshtatet automatikisht me ajrin e shtëpisë tuaj për filtrim maksimal ditën ose natën.
 • Rezultate te shpejta- Shijoni ajër të pastër në vetëm 6 minuta. Llogaritur për një dhomë 12m².
 • Sistem inteligjent- Dedektim inteligjent i nivelit të ndotjes së dhomës suaj falë sensorëve të grimcave me drita treguese të nivelit të cilësisë së ajrit.
 • Modalitete te automatizuara dite/nate- Përshtatja automatike e shpejtësisë bazuar në cilësinë e ajrit, nga nivelet 1 në 4 në modalitetin e ditës dhe nivelet 1 deri në 2 në modalitetin e natës për gjumë të qetë dhe të pashqetësuar me ndriçimin e ambientit.
 • Vecori te besueshme- Komoditet i plotë falë një kohëmatësi deri në 8 orë me mbyllje automatike, plus një dritë treguese të ndryshimit të filtrit, në mënyrë që ajri juaj të mbetet gjithmonë i pastër.
 • E lehte per tu ruajtur- Madhësia e tij kompakte përshtatet në mënyrë diskrete në çdo dhomë duke siguruar ruajtje të lehtë.

Informacione tenkike

Marka:

ROWENTA

Kodi:

PU3030F0

Efikasiteti:

99.99 %

Siperfaqja qe mbulon (m2):

140

Filtrat:

3 (Para Filter, Filter Karboni, Filter Allergy+)

Shkalla e pastrimit te ajrit (m3/h):

290

Niveli i zhurmes (dB):

62

Nivelet e shpejtesise:

4

Ngjyra:

E bardhe

Garancia:

2 vjet