Pasqyre 60 Cm Vitra Sento
Pasqyre 60 Cm Vitra Sento
Pasqyre 60 Cm Vitra Sento

Pasqyre 60 Cm Vitra Sento

33,000 Lek
Sale
Pasqyre 60 Cm Vitra Sento  Ndriçimi është i integruar në pasqyrë. Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj. Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi. Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe...

Instock

Përshkrimi

Pasqyre 60 Cm Vitra Sento 

  • Ndriçimi është i integruar në pasqyrë.
  • Në mëngjes apo në mbrëmje do tju ndihmojë gjatë kryerjes së higjenës, stilimit të flokëve, zgjedhjes së veshjeve etj.
  • Mund ta përdorni kryesisht në banjë, por edhe në korridor, holl, garderobë apo dhomë gjumi.
  • Pasqyra ka opsionin touch për ndezje dhe fikje.

Informacionet Teknike

Marka:

Vitra

Kodi:

VI-60889

Familja:

Sento 

Materiali:

Alumin

Materiali i xhamit:

Pasqyre

Ngjyra :

Argend

Klasa e energjise:

F

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5.1W

Numri i llambave:

2

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Funksionet:

Rezistent ndaj pikave te ujit

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

700

Gjatësia (në mm):

40

Artikuj të lidhur