Ndriçues tavanor pllafon Eglo 98601 Musurita
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor pllafon Eglo 98601 Musurita

Available:Në gjëndje
6,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 98601 Musurita
Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme.
Materiali celik dhe plastikë, imitim i durit natyror.
Me ngjyrë kafe.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 60
Diametri (në mm): 340
Lartësia e kanopit (në mm) 20
Diametri i kanopes (në mm) 310
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X14.6W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 98601 Musurita Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme. Materiali celik dhe plastikë, imitim i durit natyror. Me ngjyrë kafe.   Përmasat: Lartësia (në mm): 60 Diametri (në mm): 340 Lartësia e kanopit (në mm) 20 Diametri i kanopes (në mm) 310   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X14.6W Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20