Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 96489 IPHIAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 96489 IPHIAS

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96489, pjesë e linjës IPHIAS.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë antracit ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të jashtme.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 40
Gjerësia (në mm) 225
Gjatësia (në mm) 225

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 16,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96489, pjesë e linjës IPHIAS. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë antracit ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të jashtme. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
Përmasat: Lartësia (në mm) 40 Gjerësia (në mm) 225 Gjatësia (në mm) 225
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 16,5W