Ndriçues tavanor kristalor Eglo 93433 Calaonda
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor kristalor Eglo 93433 Calaonda

Available:Në gjëndje
82,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 93433 Calaonda
Me një stil modern, elegant dhe te rafinuar.
Ndriçuesi është i dekoruar me pjesë kristali transparent.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Ndriçimi G9-ECO.
Materiali celik dhe kristal.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 480
Diametri (në mm): 580
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave (halogjene) dhe fuqia: 8X33W

 

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 93433 Calaonda Me një stil modern, elegant dhe te rafinuar. Ndriçuesi është i dekoruar me pjesë kristali transparent. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Ndriçimi G9-ECO. Materiali celik dhe kristal.
Përmasat: Lartësia (në mm): 480 Diametri (në mm): 580   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave (halogjene) dhe fuqia: 8X33W