Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO
Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO

Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO

19,000 Lek
Sale
Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO, i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Përbëhet nga material celiku, alumin dhe plastike me ndricim LED. ...

Instock

Përshkrimi

Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO

  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • Ndricues tavanor Eglo 99817 IPOLITTO, i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Përbëhet nga material celiku, alumin dhe plastike me ndricim LED. 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99817

Familja:

IPOLITTO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

4x7.5 W

Materiali:

Alumin, çeliku, plastike

Ngjyra:

zezë, e bardhë

Numri i llambave:

4

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

245

Gjatësia (në mm):

995

Gjerësia (në mm):

165

Artikuj të lidhur