Ndriçues tavanor Eglo 97013 Litago
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-69%
Ndriçues tavanor Eglo 97013 Litago
Ndriçues tavanor Eglo 97013 Litago
Ndriçues tavanor Eglo 97013 Litago

Ndriçues tavanor Eglo 97013 Litago

Available:Out of Stock
1,990 Lek 6,500 Lek
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 97013 Litago
Një stil modern, i cili do ta zbukurojë akoma më shumë ambientin e shtëpisë suaj.
Ndriçuesi ka formë katrore. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik, me efekt pasqyrë.
Me ndriçim LED (i bardhë, i ndrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 55
Gjerësia (në mm) 470
Gjatësia (në mm) 470

Numri i llambave dhe fuqia: 9X4W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 97013 Litago Një stil modern, i cili do ta zbukurojë akoma më shumë ambientin e shtëpisë suaj. Ndriçuesi ka formë katrore.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik, me efekt pasqyrë. Me ndriçim LED (i bardhë, i ndrohtë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 55 Gjerësia (në mm) 470 Gjatësia (në mm) 470
Numri i llambave dhe fuqia: 9X4W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20