Ndriçues tavanor Eglo 94548 Mogan
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 94548 Mogan

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 94548 Mogan.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, kuzhina etj.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani vintage ideale për dhoma me tavan të ulët.
Lloji i ndriquesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 170
Diametri (në mm): 400
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketm)
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavano Eglo. Modeli 94548 Mogan. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, kuzhina etj. Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani vintage ideale për dhoma me tavan të ulët. Lloji i ndriquesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm): 170 Diametri (në mm): 400   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketm) Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20