Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA

Available:Në gjëndje
22,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 900559, pjesë e linjës MARMORATA.
 • Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA përbëhet nga materiali i çelikut, aluminit dhe plastikës në ngjyrë të zezë e bardhë.
 • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes korridor, sallon etj.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900559

Familja:

MARMORATA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

1). 19 W

2). 9 W

Materiali:

çeliku, alumini, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

2

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

445

Gjerësia (në mm):

450

 

Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 900559, pjesë e linjës MARMORATA.
 • Ndriçues tavanor Eglo 900559 MARMORATA përbëhet nga materiali i çelikut, aluminit dhe plastikës në ngjyrë të zezë e bardhë.
 • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes korridor, sallon etj.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900559

Familja:

MARMORATA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

1). 19 W

2). 9 W

Materiali:

çeliku, alumini, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

2

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

445

Gjerësia (në mm):

450