Ndricues tavanor Eglo 75644 ESPARTACO

4,400 Lek
15,000 Lek
Ndricues tavanor Eglo 75644 ESPARTACO Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ky ndriçues tavanor nga seria ESPARTACO është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture...

Instock

Përshkrimi

Ndricues tavanor Eglo 75644 ESPARTACO

  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ky ndriçues tavanor nga seria ESPARTACO është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture te zeza . 
  • I pajisur me një llamba LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75644

Familja:

ESPARTACO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

-

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

PO

Bateria

PO (AAA; karboni i zinkut, R03; 1.5 V)

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Diametri (në mm):

385

Artikuj të lidhur