Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-62%
Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW
Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW

Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 15,900 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-T, ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • I përbërë prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike me efekt kristali.
 • Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW është i pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75507

Familja:

GIRON-TW

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

18.8 W

Materiali:

Celik, plastike me efekt kristali

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Bateri:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

95

Diametri (në mm):

400 
Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-T, ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • I përbërë prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike me efekt kristali.
 • Ndricues tavanor Eglo 75507 GIRON-TW është i pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75507

Familja:

GIRON-TW

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

18.8 W

Materiali:

Celik, plastike me efekt kristali

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Bateri:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

95

Diametri (në mm):

400