Ndriçues tavanor Eglo 74058 HUERTA-E

5,900 Lek
18,000 Lek
Ndriçues tavanor Eglo 74058 HUERTA-E Ndriçues tavanor Eglo, modeli 74058, pjesë e linjës HUERTA-E. I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy katrorë. Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori. Materiali çelik dhe plastikë,...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 74058 HUERTA-E

  • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 74058, pjesë e linjës HUERTA-E.
  • I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy katrorë.
  • Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori.
  • Materiali çelik dhe plastikë, me ngjyrë argjend dhe e bardhë.
    Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74058 

Familja:

HUERTA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

2 x 10 W

Materiali:

Celik plastik

Ngjyra:

E bardhë, argjend

Kelvin:

3000K

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Artikuj të lidhur