Ndriçues tavanor Eglo 39649 Cartagena
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39649 Cartagena

Available:Në gjëndje
 • Kategoria:All
32,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39649 pjesë e koleksionit Cartagena
Ndriçues modern i krijuar me mjaftë elegancë dhe një pamje teje të veçantë.
Ndriçimi cilësor dhe pamja e bukur e bëjnë këtë ndriçues idealin në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Me material çeliku dhe druri në ngjyrat të zezë dhe kafe
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 820

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz max.
Numri i llambave dhe fuqia 5X4,5W
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39649 pjesë e koleksionit Cartagena
Ndriçues modern i krijuar me mjaftë elegancë dhe një pamje teje të veçantë.
Ndriçimi cilësor dhe pamja e bukur e bëjnë këtë ndriçues idealin në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.
Me material çeliku dhe druri në ngjyrat të zezë dhe kafe
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 820

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz max.
Numri i llambave dhe fuqia 5X4,5W