Ndriçues tavanor Eglo 39529 MARAGALL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39529 MARAGALL

Available:Në gjëndje
79,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 39529 MARAGALL
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39529, pjesë e linjës MARAGALL.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë.
 • Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39529

Familja

Maragall

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

3 W

Materiali

Celik / xham opal mat

Numri i llambave

12

Lloji i llampes

G9

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Gjatesia (në mm):

1005

Gjeresia (në mm):

905
Ndriçues tavanor Eglo 39529 MARAGALL
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39529, pjesë e linjës MARAGALL.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë.
 • Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39529

Familja

Maragall

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

3 W

Materiali

Celik / xham opal mat

Numri i llambave

12

Lloji i llampes

G9

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Gjatesia (në mm):

1005

Gjeresia (në mm):

905