Ndriçues tavanor Eglo 39458 VALPARAISO
Ndriçues tavanor Eglo 39458 VALPARAISO

Ndriçues tavanor Eglo 39458 VALPARAISO

98,000 Lek
Sale
Ndriçues tavanor Eglo 39458 VALPARAISO Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39458 i koleksionit Valparaiso. Një ndriçues me pamje klasike elegante dhe tepër fine. Ky ndriçues është unik në llojin e tij, i përshtashëm për të dekoruar sallonet tuaja dhe për tju dhënë atyre një pamje magjepsëse. I formuar prej çelikut me xhamat...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 39458 VALPARAISO

  • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39458 i koleksionit Valparaiso.
  • Një ndriçues me pamje klasike elegante dhe tepër fine.
  • Ky ndriçues është unik në llojin e tij, i përshtashëm për të dekoruar sallonet tuaja dhe për tju dhënë atyre një pamje magjepsëse.
  • I formuar prej çelikut me xhamat e saj dekorues prej kristali të tejdukshëm dhe të qartë e bën këtë ndriçues ideal për të dekoruar sallonet e shtëpive tuaja.
    Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39458 

Familja:

VALPARAISO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11x40 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Ari

Numri i llambave:

11

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

305

Diametri (në mm):

580

Artikuj të lidhur