Ndriçues tavanor Eglo 32935 Harmonie

2,700 Lek
8,900 Lek
  Ndriçues tavanor Eglo 32935 Harmonie Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndriçues tavanor Eglo 32935 Harmonie Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë...

Instock

Përshkrimi

  Ndriçues tavanor Eglo 32935 Harmonie
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndriçues tavanor Eglo 32935 Harmonie Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali celik dhe qelq, ngjyrë e bardhë.
  • Me ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 510
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32935

Familja

HARMONIE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

13 W

Materiali

Alumin i bardhe

Numri i llambave

-

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

280

Diametri (në mm):

300

Artikuj të lidhur