Ndriçues Statik Eglo 99594 NARICES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 99594 NARICES

Available:Në gjëndje
15,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99594 pjesë e koleksionit NARICES

Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant dhe me një ndriçim që do tju japi qetësi.

I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, gjumi apo dhe në zyrë.

Materiali çelik, i kombinuar në dy ngjyra, atë të zezë dhe gold.

Lloji i ndriçuesit E27

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 1620

Gjatësia (në mm): 295

Gjerësia (në mm): 220

 
Informacione teknike:

Shkalla e sigurisë IP20

Klasa e sigurisë 2

Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz

Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99594 pjesë e koleksionit NARICES

Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant dhe me një ndriçim që do tju japi qetësi.

I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, gjumi apo dhe në zyrë.

Materiali çelik, i kombinuar në dy ngjyra, atë të zezë dhe gold.

Lloji i ndriçuesit E27

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 1620

Gjatësia (në mm): 295

Gjerësia (në mm): 220

 
Informacione teknike:

Shkalla e sigurisë IP20

Klasa e sigurisë 2

Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz

Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W