Ndriçues statik nga toka Eglo 95167 Pasteri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik nga toka Eglo 95167 Pasteri

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 95167 Pasteri

Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.

I përshtatshëm për dhoma ndenje dhe gjumi.

Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit pëlhurë.

Kjo llambë dyshemeje elegante do të vendoset mirë si në dekoret moderne ashtu edhe në ato bashkëkohore dhe kombinimi i nikelit prej sateni dhe purpur shton një pamje klasike.

Ngjyrë e zezë.

 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1575
Diametri (në mm) 280
Diametri i bazës (në mm) 230

 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W


Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 95167 Pasteri

Me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.

I përshtatshëm për dhoma ndenje dhe gjumi.

Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit pëlhurë.

Kjo llambë dyshemeje elegante do të vendoset mirë si në dekoret moderne ashtu edhe në ato bashkëkohore dhe kombinimi i nikelit prej sateni dhe purpur shton një pamje klasike.

Ngjyrë e zezë.

 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1575
Diametri (në mm) 280
Diametri i bazës (në mm) 230

 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W