Ndriçues Statik Komodine Eglo 390064 CUITE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390064 CUITE

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390064 CUITE

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 390064 pjesë e koleksionit CUITE.
 • Ndriçues i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe me ndërthurjen e materialeve të xhamit dhe çelikut.
 • I përshtatshëm në ambientet e brendshme si në dhomën e gjumit atë të studimit apo dhe në sallone ndenjieje.
 • Ndriçuesi E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390064

Familja:

CUITE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik/ Xham

Ngjyra:

Bronzi i krehur/ Xham ngjyrë benzine

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

605

Diametri (në mm):

350

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390064 CUITE

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 390064 pjesë e koleksionit CUITE.
 • Ndriçues i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe me ndërthurjen e materialeve të xhamit dhe çelikut.
 • I përshtatshëm në ambientet e brendshme si në dhomën e gjumit atë të studimit apo dhe në sallone ndenjieje.
 • Ndriçuesi E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390064

Familja:

CUITE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik/ Xham

Ngjyra:

Bronzi i krehur/ Xham ngjyrë benzine

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

605

Diametri (në mm):

350