Ndricues statik-komedine Eglo 900868 RONDO 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues statik-komedine Eglo 900868 RONDO 4

Available:Në gjëndje
12,000 Lek
Image
Secure

Ndricues statik-komedine Eglo 900868 RONDO 4

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 900868 , pjesë e kolekionit RONDO 4.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çeliku dhe xhami me ngjyrë tunxh i krehur, e bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900868 

Familja:

RONDO 4

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, xhami mat-opal

Ngjyra:

tunxh i krehur, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

180

Lartësia (në mm):

565

 Gjatësia (në mm):

280

Ndricues statik-komedine Eglo 900868 RONDO 4

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 900868 , pjesë e kolekionit RONDO 4.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çeliku dhe xhami me ngjyrë tunxh i krehur, e bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900868 

Familja:

RONDO 4

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, xhami mat-opal

Ngjyra:

tunxh i krehur, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

180

Lartësia (në mm):

565

 Gjatësia (në mm):

280