Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE
Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE
Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE

Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE

69,900 Lek
Sale
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39637 pjesë e koleksionit LESQUERDE.I krijuar me një dizajn elegant dhe mjaftë të bukur për të dekoruar ambientin tuajNdriçuesi i duhur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.I përshtatshëm për ambiente të brendshme veçanërisht i duhuri për të dekoruar sallonin apo dhomën e ndenjes.Materiali cilësor...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39637 pjesë e koleksionit LESQUERDE.
I krijuar me një dizajn elegant dhe mjaftë të bukur për të dekoruar ambientin tuaj
Ndriçuesi i duhur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme veçanërisht i duhuri për të dekoruar sallonin apo dhomën e ndenjes.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë
Ndriçuesi E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 2200
Gjerësia (në mm) 460
Gjatësia (në mm) 1945
Diametri i bazës (në mm) 590

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X20W

Artikuj të lidhur